Producteigenschappen:
1. LED-strips zijn een geweldige optie voor buitenverlichting, kamperen en andere situaties waarin stroom niet gemakkelijk toegankelijk is, vanwege hun lichte, kleine en oplaadbare batterij.
2. LED-lichtstripbatterijpakketten zijn verkrijgbaar in verschillende maten en vormen, en ze kunnen worden gemaakt om aan bepaalde specificaties te voldoen. Bepaalde batterijpakketten worden geleverd met een geïntegreerde timer en dimmer waarmee u de lengte en intensiteit van de lichten kunt aanpassen.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W per meter |
| IP-classificatie | IP40 of IP65 waterdicht |
| Ingangsspanning | 12/24V gelijkstroom |
| CRI | CRI>80 |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| Maat | 5000*5mm, Breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Rood, Blauw, Groen, Geel |
| Materiaal | PVC + LED |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Gebruik:


1. Met LED-strips kunt u op veel plekken in huis accentverlichting en sfeer creëren.
2. Commerciële verlichting - Hotels, restaurants, winkels en andere commerciële locaties kunnen allemaal profiteren van de warme, uitnodigende omgeving die LED-lichtstrips kunnen bieden.
