
Functies
Flexibele LED-striplampen met een lage spanning zijn een geweldige plek om te beginnen voor doe-het-zelf-accent- en taakverlichting in het hele huis. Flexibele LED-strips zijn ideaal voor vele toepassingen, waaronder verlichting onder kasten, koofverlichting, plankverlichting, leuningverlichting en nog veel meer. De strips worden aangeboden in zowel waterdichte als niet-waterdichte opties en zijn verkrijgbaar in een opstelling met hoge dichtheid (60 LEDs/m) of standaarddichtheid (30 LEDS/m). Ze worden geleverd met dubbelzijdig 3M-plakband, voor eenvoudige installatie. Gevoed door 12VDC!
Specificatie
| Ingangsspanning | 12 V gelijkstroom |
|---|---|
| Dimbaar | Ja (extra dimmer vereist) |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Kabellengte | 300 mm |
| Waterdichte beoordeling | IP65 |
| Breedte | 10 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Garantie | 5 jaar |
Meer detail


