Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. 30 meter lang Grotere ruimtes zoals feestzalen, balzalen en buitentuinen zijn ideaal voor LED-lichtstrips.
2. Helderheid: LED-lichtstrips staan bekend om hun helderheid. U kunt een lichte en gezellige sfeer creëren met een LED-lichtstrip van 30-meter.
3. Kleuropties: Er zijn veel verschillende kleuren beschikbaar voor LED-lichtstrips, waaronder wit, warm wit, rood, groen en RGB. U kunt met RGB verschillende kleurencombinaties maken om aan uw eisen te voldoen.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | Dc24V |
| Stroom | 15W/M |
| Materiaal | Dubbele FPC |
| Kleuren | 2600K-6500K en RGBW (aanpasbaar) |
| LM | >90lm % 2fw |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20% 2fIP65 |
| Levenslang | 50000 uur |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik

