Functie:
1. Nachtverlichting in het stadion zorgt voor een heldere en levendige verlichting die de zichtbaarheid van atleten en toeschouwers vergroot en de algehele sfeer van de wedstrijd verbetert.
2. De geavanceerde technologie die wordt gebruikt in de nachtverlichting van stadions zorgt voor een hoge energie-efficiëntie, kosteneffectiviteit en milieuvriendelijkheid, waardoor het een ideale keuze is voor grootschalige sportlocaties.
3. Met aanpasbare verlichtingsopties kan de nachtelijke stadionverlichting een dynamische en meeslepende ervaring creëren voor zowel fans als spelers, wat zorgt voor een onvergetelijk sportevenement.
Specificatie:
| Stroom | 300W/400W/500W/600/800W |
| Ingangsspanning | Wisselstroom 5060Hz |
| Lichtrendement | 125- 150lm/w |
| GDT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Levensduur | 50000 |
| Werktemperatuur | -30~ 50 graden |
| IE | IP65 |
| Led-driver | Meanwell en alle andere merken worden geaccepteerd |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR of SMD 3030, Philips |
| Dimbaar | 1-10V/DALI Optioneel |
gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:



Over ons:


Veelgestelde vragen:
Hoe zit het met de doorlooptijd?
A: Het duurt 3-5 dagen voordat het monster is verzameld.
