functie:
1. Stadium High Bay Light is een hoogwaardige verlichtingsoplossing- die zorgt voor een heldere en heldere verlichting van sportvelden en stadions.
2. Met zijn duurzame constructie en langdurige prestaties- is dit product ontworpen om te voldoen aan de veeleisende behoeften van de sportindustrie.
3. Of u nu uw bestaande verlichtingssysteem wilt upgraden of een nieuw verlichtingssysteem wilt installeren, Stadium High Bay Light biedt een betrouwbare en energie-efficiënte oplossing die de algehele ervaring voor zowel atleten als fans zal verbeteren.
specificatie:
| Stroom | 60 W / 80 W / 100 W / 120 W / 150 W / 200 W / 240 W / 300 W / 400 W / 500 W |
| Ingangsspanning | Wisselstroom 220 - 240 V |
| CCT | 3000 - 6500 K |
| Lichtstroom | 150LM/W |
| Garantie | 5 jaar |
| CRI | > 0.8 |
| IP | 65 |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
Gedetailleerde afbeeldingen:




gebruik:

Over ons bedrijf:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

