Beschrijving
Aanvraag sturen

Functies
Hoge armatuurefficiëntie, tot 180 lm/w.
Door het spuit-gieten van aluminium is een betere temperatuurbeheersing mogelijk, wat resulteert in een langere levensduur.
Met verlichting vergelijkbaar met metaaldamplampen van 2000 watt.
DIM 1-10V (dimbaar tussen 10% en 100%) of DALI.
Beschermingsgraad IP66 en IK08.
Door het spuit-gieten van aluminium is een betere temperatuurbeheersing mogelijk, wat resulteert in een langere levensduur.
Met verlichting vergelijkbaar met metaaldamplampen van 2000 watt.
DIM 1-10V (dimbaar tussen 10% en 100%) of DALI.
Beschermingsgraad IP66 en IK08.
Specificatie
| Productnaam | 500W led-stadionlicht |
| LED-chip | Bruglux |
| Voeding | Meanwel |
| Spanning | 100-277V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Stralingshoek | 15 graden 25 graden 60 graden |
| Lens | PC-materiaal |
| Certificaat | CE,RoHS |
| Garantie | 5 JAAR |
| Trefwoord | 500W led-stadionlicht |
Meer details








Toepassingen

Verpakking

Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Verlichting Technologie Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een gerenommeerde fabrikant van LED-verlichtingsproducten die het ontwerp, de ontwikkeling, productie en verkoop van high- technologieproducten omvat. Onze fabriek werd opgericht in 2010 en is gevestigd in Shenzhen.
Adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China


