Producteigenschappen:
1. Extreem helder: met een vermogen van 1000 watt kan het LED-verlichtingssysteem maar liefst 135.000 lumen bereiken. Hierdoor is het een van de beste opties voor voetbalveldverlichting die momenteel beschikbaar zijn.
2. Levensduur: deze voetbalveldlamp is gemaakt om lang mee te gaan. Perfect voor gebruik buitenshuis, dankzij de duurzame constructie die zelfs de slechtste weersomstandigheden kan weerstaan.
3. Energie-efficiëntie: de ronde LED-voetbalveldverlichting is een optie die minder energie verbruikt omdat deze is gemaakt van LED-technologie. Het heeft een kleinere ecologische voetafdruk en goedkopere energiekosten vanwege het lagere energieverbruik.
4. De ronde LED-voetbalveldlamp heeft verschillende bedieningsmogelijkheden: een afstandsbediening, DMX-controllers en slimme verlichtingssystemen zijn er maar een paar van.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Ingangsspanning (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 140 LM/W |
| Stralingshoek | 10 graden, 30 graden, 45 graden, 60 graden |
| Waterdicht | IP66 Waterdicht |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Bestuurder | Normale bestuurder of MEANWELL-bestuurder |
| Functie | flikkervrij |
| IP-klasse | IP66 Waterdicht |
| Levensduur (uren) | 50000 uur |
| garantie | 5 jaar |
| Led-chip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Zowel binnen- als buitensportarena's kunnen profiteren van de revolutionaire Round Stadium Light 1000w, een krachtige LED-schijnwerper. Het verlichten van stadions, sportvelden en andere uitgestrekte ruimtes is nog nooit zo efficiënt geweest als met deze hedendaagse technologie. Om geld en energie te besparen, is de lamp ontworpen om verlichting van hoge kwaliteit te bieden bij een zeer laag stroomverbruik.
Gebruik:



1. Stadions en andere buitensportlocaties: onze ronde LED-voetbalveldverlichting is perfect voor voetbalvelden, ijsbanen, honkbalvelden en meer.
2. Parken, speeltuinen en gemeenschapscentra zijn perfecte locaties voor de ronde LED-voetbalveldverlichting.
3. Industriële verlichting: de ronde LED-voetbalveldlamp kan ook worden gebruikt in industriële omgevingen zoals magazijnen en fabrieken waar verlichting met hoge intensiteit vereist is.
Veelgestelde vragen:
1. Waarom zou u bij ons kopen en niet bij andere leveranciers?
Ons bedrijf is opgericht in 2010 en ons voornaamste aanbod bestaat uit LED-producten voor binnen en buiten, zoals LED-buislampen, LED-panelen, LED-latverlichting, LED-schijnwerpers, LED-straatverlichting en LED-medische verlichting. Al deze producten zijn volledig gecertificeerd door ETL DLC TUV SAA ISO CB.
2. Hoe kunnen we kwaliteit garanderen?
Vóór massaproductie is er altijd een pre-productiemonster; vóór verzending vindt er altijd een eindinspectie plaats;
