Functies
1. Snelle opstart: LED-sportverlichtingsarmaturen zijn ideaal voor realtime verlichtingsbehoeften, omdat ze geen voorverwarmingstijd nodig hebben en een snelle opstartsnelheid hebben.
2. Aanpasbaar: Om aan de verlichtingsbehoeften van uiteenlopende locaties te voldoen, kunnen LED-sportverlichtingsarmaturen op maat worden gemaakt om aan specifieke specificaties te voldoen.
3. Eenvoudig te installeren en te onderhouden: de structurele eenvoud van de LED-sportverlichtingsarmaturen, samen met hun snelle en gemakkelijke installatie en onderhoud, lagere onderhoudskosten.
Specificaties
| Stroom | 200w |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 150 lm/W |
| Waterdicht | IP65 IP66 |
| LED-chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram, Meanwell |
| Materiaal | Aluminium+PC-afdekking |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V AC of 100-140V AC |
Meer details



Toepassingen

Ons bedrijf
In 2010 werd Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. opgericht. Dit nationale high{4}}-bedrijf combineert ontwerp, R&D, productie en verkoop van zowel binnen- als buitenverlichtingsproducten. Het is ook geschikt voor OEM- en ODM-werk.


