Beschrijving
Aanvraag sturen

- Functies
1. Deze slanke schijnwerper maakt gebruik van de hoogwaardige aluminium constructie met gehard glas, die een goede slagvastheid heeft met een duurzame beschermende coating.
2.Het creëert heldere, schaduw-vrije beveiliging en spotverlichting voor een verscheidenheid aan buitentoepassingen.
3.Nanometer materiaalgebruik voor reflectiebeker, tot 98% reflecteren, gebruik SMD 2835 LED en meanwell driver, 3 jaar garantie.
- Specificatie
| Stroom | 100W |
| Bestuurder | Meanwel |
| LED | SMD3030 |
| CCT | 3000K/4000K/6000K |
| CRI | >80 |
| Lumen | 9000 lm - 10000 lm |
| Huisvesting | Aluminium |
| Stralingshoek | 60 graden |
| IP-gecertificeerd | IP65 |
| Garantie | 5 jaar |
| Glas | Gehard glas |
| Kleuren | Zwart/Wit |
- Meer details





- Toepassingen

- Ons bedrijf


