
1. Gepatenteerd ontwerp voor warmteafvoer om de levensduur van de lichtbron tot 50,000 uur te garanderen.
2. Laag stroomverbruik terwijl hoge lichtefficiëntie, stroomverbruik slechts 20 procent zoveel als hogedruknatriumlamp, kwiklamp in dezelfde lichttoestand, het bespaart energie meer dan 75 procent dan dat traditionele licht.
3.Gegoten aluminium behuizing, met antistatische en anticorrosieve coating, hoge explosieveilige mate van vuurvast type; stofdicht, waterdicht; lens gemaakt van kogelvrij pc die thermische weerstand, corrosieweerstand, hoge lichttransmissie is.
4. Geavanceerd kwadratisch lichtverdelingsontwerp resulteert in een hoge uniformiteit van de verlichting en een goede lichtkwaliteit, een helder lichteffect zonder een dubbel beeld.
5. Mooi uiterlijk, verschillende soorten installatiemethoden beschikbaar.
PARAMETERS
| Naam | ATEX led explosieveilige alarmlichten |
| Lichtbron | COB-LED |
| Parameter | Waarde |
| Energieverbruik | 10W/15W/20W/25W/30W |
| Ingangsspanning | 95-265V/ 24V gelijkstroom |
| Frequentie | 47-63Hz |
| Stralingshoek | 140 graden |
| Explosieveilige kwaliteit | Ex d II C T6 |
| Corrosiebestendige kwaliteit | WF2 |
| IP-klasse | Ip67 |
| Krachtfactor | >0.90 |
| Totale harmonische stroom | <20% |
| Lampefficiëntie (%) | Groter dan of gelijk aan 90 procent |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING









