
Producteigenschap:
1. Eenvoudiger te installeren: ultradunne LED-plafondlampen hebben geen extra blikken nodig, wat u geld bespaart. Onafhankelijk ontwerp van een schakelkast die u snel en eenvoudig in huis kunt plaatsen.
2. Hoge helderheid: een nieuw soort LED-diodes wordt gebruikt in deze 6-inch ultradunne verborgen lamp. Een halogeenlamp van 110W staat gelijk aan de 12 volt die een 1050LM verbruikt. Hogere energiekosten kunnen worden bespaard door een hogere lichtopbrengst en een lager stroomverbruik.
3. De mogelijke kleurwaarden zijn warm wit (2700K), zacht wit (3000K), matig wit (3500K), oogverblindend wit (4000K) en 5000K.
| Wattage | 12W |
| Constant stroomnet | 300mA |
| Lumen output | 1200lm |
| Materiaal | Puur aluminium |
| Afwerking | wit schilderij/zwart schilderij |
| Installatie | plafond oppervlak |
| Gebruik binnen/buiten | Buiten, Binnen |
| Krachtbron | AC |
Detailbeeld:









