Beschrijving
Aanvraag sturen

Producteigenschappen :
1.De ronde ultradunne LED-plafondlamp met 6W vermogen straalt uit omdat hij zo plat is. Het is de beste optie als je maar een kleine ruimte hebt.
2. Dankzij de geïntegreerde lichtbron, SMD2835, kan ons hoogwaardige licht onder een hoek van 120o worden verspreid.
3. Voordelen van de ronde superslanke 6W LED-plafondinbouwlamp
4. Het belangrijkste kenmerk van dit type LED-verlichting is het compacte formaat, waardoor we het in verlaagde plafonds kunnen installeren, zelfs als er niet veel ruimte is.
5. CE ROHS-gecertificeerd.
Specificatie
| Prestaties: | 6 w |
| Spanning: | 220-240VAC |
| Ingangsspanning: | 85-265VAC |
| Frequentie: | 50-60Hz |
| Uitgang van de bestuurder: | 14-36V DC // 300mA |
| Kleurweergave-index: | 80 |
| Lichtstroom: | 426lm |
| stralingshoek: | 120º |
| Gebruik: | Binnen |
| IP-bescherming: | IP20 |
| Beschermingsgraad IK: | IK05 |
| Materiaal: | aluminium |
| Installatie: | installatie |
| Dimensies: | 20xØ80mm |
| snij afmetingen: | Ø80mm |
Detailfoto's:


Sollicitatie




