Beschrijving
Aanvraag sturen

Functie:
● 18 watt vermogen
● 1400 lm neutrale kleur
● 120 graden lichtstraal
● 225x225mm
Specificatie:
| De kleur van de binding | wit |
| Spanning | 230V |
| Stroom | 18W |
| Kleur van licht | 1400 lm neutrale kleur |
| Afmetingen (mm) | 225x225mm |
| Diameter van het montagegat | 206x206mm |
| Energie klasse | A |
| Energieverbruik kWh / 1000u | 6WkWh / 1000u |
| Lichtstroom | 400lm |
Beschrijving:
Design Light LED inbouwplafondlamp BENWEI Circle Wit 18W 1400 Lumen 230V Aansluiting
Productfoto:






Zijn LED-lampen geschikt voor inbouwverlichting?
In feite gebruiken de meeste verbouwingen inbouwverlichting LED-lampen vanwege het installatiegemak en de energie-efficiëntie. LED-lampen gaan veel langer mee dan andere soorten gloeilampen.
Wat is het verschil tussen inbouwspots en inbouwspots?
Niet veel mensen weten dat er een verschil is tussen een inbouwspot (ook wel "blik" genoemd) en een inbouwspot.
