
Functie:
● Zeer slanke behuizing
● Geringe inbouwdiepte
● Hoge lichtopbrengst
● Energiebesparing tot 60 procent (vergeleken met armaturen die spaarlampen gebruiken)
● Zeer homogeen licht
● Functioneel ontwerp
● Eenvoudige installatie met snelle aansluiting (aansluitdoos met push-wire terminal voor gereedschapsloze aansluiting)
● Eenvoudige installatie dankzij geïntegreerde driver
Specificatie:
| Spanning | 220-240V |
| Wattage | 18W |
| Gemiddelde levensduur | 30,000 uur (L70) |
| Stralingshoek | 120 gr |
| Kleurtemp | 6500K (daglicht wit) |
| Lichtstroom | 1530lm |
| Garantie | 3 jaar |
| CRI | >80 |
Beschrijving:
BENWEI ronde paneellamp led, in 6500K daglichtwit: platte downlight met geïntegreerde driver, ronde vorm. Een directe vervanging voor downlights met spaarlampen. Een ideale oplossing waar de holtes in het plafond beperkt zijn, maar een hoge lichtopbrengst vereist is. Uitsparing van 210 mm.
Productfoto:







V. Worden LED's warm?
A. Een van de grootste problemen met gloei- en halogeenverlichting is hun zeer inefficiënte omzetting van elektriciteit in licht. Meer dan 90 procent van de elektriciteitsinput wordt omgezet in warmte. Zoals u inmiddels weet, zijn LED's veel efficiënter en verbruiken ze tot 90 procent minder elektriciteit voor een vergelijkbare lichtopbrengst. Bijgevolg lopen LED-lampen veel koeler dan traditionele lampen, hoewel ze wel warm aanvoelen.

