
Functie:
● Hoge helderheid (1440lm), 120W vervanging
● Koel-Dag-Warm – Kleurtemperatuur, Hoge CRI (meer dan 80)
● Hoge kwaliteit, hoge helderheid Epistar 90x SMD2835 LED-chip
● 85 procent energiebesparing, laag stroomverbruik (18W)
● 5 jaar! Garantie, Lange levensduur (meer dan 30.000 uur), CE, RoHS
● Melkwitte diffusor voor zacht licht
Specificatie:
| BESCHIKBARE KLEURTEMPS | Koel-dag-warm |
|---|---|
| LICHTGEVENDE STROOM | 1440lm |
| WATTAGE | 18W |
| STOPCONTACT | Paneel |
| KLEUR VAN HET PUNT | Wit |
| CRI | 83 |
| LUMEN WATT | 80lm/w |
| ENERGIEBESPARINGEN | 85 procent |
| BOLVORM | Rond paneel |
Beschrijving:
Het zeer efficiënte en energiebesparende 18W ronde led-paneellicht, waardoor uw kamer helderder en mooier wordt. Dit is een uitstekende kosteneffectieve led-plafondlamp die helpt om meer dan 82 procent op uw elektriciteitsrekening te besparen.
De lampenkap is gemaakt van diffuus PMMA-materiaal met een lichtrendement van meer dan 90 procent, plastic hoes maar niet bros; Het chassis is gemaakt van duurzaam roestvrij staal, anti-roest, anti-shock, uitstekende warmteafvoer dan kunststof chassis.
Voor Gang Trap Depot Badkamer Toilet Kinderkamer. Licht visuele uniformiteit, houd je ogen weg van flikkering, creëer een perfecte leefomgeving in je huis.
Productfoto:







