
Producteigenschappen:
1. Een reservebatterij voor noodgevallen van 90- of 1,5- uur.
2. Een batterij van 3 W produceert 384 LM.
3. Test de knop en indicatielampjes volgens de brandveiligheidsvoorschriften op functionaliteit, batterijlading, bewegingssensor en storing.
4. Een noodbatterij met een capaciteit van 90-minuten.
5. Exclusieve LED driverless technologie.
6. 50 procent minder energieverbruik.
ProductSpecifiek
| Maat | 2ft, 4ft, 5ft |
| Wattage | 20W, 40W, 50W, 60W, 80W |
| Lichtrendement | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Ingangsspanning | 100-277V, 347V |
| CRI | >83 |
| Krachtfactor | >0.9 |
| LED-lichtbron | Epistar SMD2835 |
| GDT | 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:



Verpakking & Levering:

FAQ:
1. Mag ik een LED TL buis met het logo van mijn bedrijf gebruiken als noodverlichting?
Ja. Neem schriftelijk contact met ons op en gebruik ons voorbeeld om het ontwerp te bevestigen voordat we met de productie beginnen.
2. Bieden jullie garantie op jullie producten?
Ja, we bieden twee jaar garantie op al onze artikelen.
3. Kunnen de behuizing en de geschenkdoos van de lamp ons logo dragen?
Absoluut, spreek met onze verkoopafdeling over het OEM-proces.
4. Is de proefaanbieding gratis?
Ja, we kunnen de monsters kosteloos aanbieden. Neem dan contact met mij op.
5. Welke garantie biedt u?
afhankelijk van de modellen die u selecteert, 2 tot 5- jaar garantie.

