
Producteigenschappen:
1. Intern geïsoleerde LED-driver.
2. Lithiumbatterijen die zijn geïntegreerd en overladen en ontladen voorkomen
3. Weerstand tegen schokken en trillingen.
4. Langere levensduur (50,000 uur).
5. Vijf jaar garantie.
6. Geen schadelijke UV-straling.
ProductSpecifiek
| Model | Armatuur met 4 leds en batterijback-up |
| Wattage | 9W / 18W |
| Maat | 02FT / 4FT |
| Spanning | 85-265V AC |
| GDT | 2700-6500K |
| Noodtijd | 90min / 180min |
| Type lichtbron | LED |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| LED-bron | SMD 2835, Epistar |
| Stijl | Modern |
| Functie | 0-10V dali-dimfunctie, microgolfbewegingssensor, reservebatterij voor noodgevallen, koppelbaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:


Verpakking & Levering:

FAQ:
1. Kan ik een 4-LED-armatuur met batterijvoeding gebruiken met een LED-buis met het handelsmerk van mijn bedrijf?
Ja. Neem voordat we met de productie beginnen schriftelijk contact met ons op en gebruik ons voorbeeld om het ontwerp te bevestigen.
2. Worden uw producten geleverd met garantie?
Ja, op al onze producten zit twee jaar garantie.
3. Kunnen we ondersteuning krijgen als we een dominante positie in de markt hebben?
Geef ons een grondige beschrijving van uw marktvraag, zodat we deze met u kunnen bespreken en suggesties kunnen doen die u zullen helpen het beste antwoord te vinden.
4. Heeft u ervaring met OEM of ODM?
Ja, we hebben een aantal grote koffers en hebben jaren aan verlichting gewijd. We kunnen en zouden vereerd zijn om als uw officiële leverancier te dienen.
5. Welke garanties geeft u?
Een garantie van 2 tot 5- jaar, afhankelijk van de modellen die u kiest.

