
IP65 4ft noodverlichting, dubbele buizen Noodlamp, led-noodverlichting, tri-proof noodverlichting, weerpakket voor noodgevallen
Productomschrijving
1. Intelligent pulsladen. Bescherming tegen overladen en ontladen, verlengt de levensduur van de batterij;
2.Maandelijkse en jaarlijkse intelligente zelftest;
3. Intelligente foutdetectie en waarschuwing;
4. High power SMD, lange verlichtingsuren, super helder, onmiddellijke respons.
5. Op grote schaal gebruikt in openbare instellingen zoals station, kantoor, scheepvaartcentrum, school
| Nominaal vermogen (W) | 36W |
| Noodstroom (W) | 8W |
| LED-type | SMD2835-led |
| Capaciteit | 12V2500mAh |
| Invoer | 100-240VAC |
| Reactietijd | <1 Second |
| Verlichting uur | >3 uur |
| Werktemperatuur (ºC) | -35~55ºC |
| IP waarde | IP65 |
| LED-levensduur (H) | 50000H |
Meer detail



FAQ
1. Wat is de levensduur van oplaadbare lampen?
Als er een stroombron beschikbaar is, functioneren ze als conventionele lampen en worden ze tegelijkertijd opgeladen wanneer de schakelaar wordt ingeschakeld.
2.Wat is de levensduur van oplaadbare lampen?
Als er een stroombron beschikbaar is, functioneren ze als conventionele lampen en worden ze tegelijkertijd opgeladen wanneer de schakelaar wordt ingeschakeld. Ze blijven werken na een stroomstoring dankzij de oplaadbare batterij in de gloeilamp. Deze kunnen tussen de twee en acht uur duren, afhankelijk van de lamp.
