
T8 Geïntegreerde LED-verlichting 2400 mm 36W T8 LED-noodverlichting voor thuis
Productomschrijving
1. Intelligent pulsladen. Bescherming tegen overladen en ontladen, verlengt de levensduur van de batterij;
2.Maandelijkse en jaarlijkse intelligente zelftest;
3. Intelligente foutdetectie en waarschuwing;
4. High power SMD, lange verlichtingsuren, super helder, onmiddellijke respons.
5. Op grote schaal gebruikt in openbare instellingen zoals station, kantoor, scheepvaartcentrum, school
| LED-type | SMD2835 met LM80-rapport |
| Hoge efficiëntie | tot 130lm/W |
| Kleur (CCT) | 3000k, 4000K, 5000K, 6000K |
| Hoge arbeidsfactor | Groter dan of gelijk aan 0.9 |
| CRI | Ra>80 |
| Stroom | 8W 12W 16W 20W 22W 27W 36W 40W |
| Ingangsspanning | AC100~277V |
| Baseren | G13 Fa8 R17D |
Meer detail



1. Kantoren, vergaderruimte
2. Winkelcentra. supermarkten
3. Bibliotheek, school
4. Tentoonstellingsgalerij
5. Fabrieken, luchthaven
6. Kast, hotel
7. Recreatietoepassing, NS-station, parkeerplaats
FAQ
1.Welke noodverlichting is het beste voor thuis?
Oplaadbare Lantaarn Noodverlichting.
2.Kan ik een zaklamp als gewoon licht gebruiken?
Ja. Als de noodverlichtingsarmatuur als permanent noodverlichtingsarmatuur wordt geplaatst, werkt deze normaal totdat de netspanning uitvalt, waarna deze overschakelt op noodverlichting (batterijvoeding).
