Beschrijving
Aanvraag sturen

Productomschrijving
1. Batterij aangedreven schijnwerper voor buitenverlichting
2. Oplaadbare batterijen
3. Geschikt voor werklocaties, kamperen, thuisschijnwerpers
4.Algemeen gebruik buitenshuis
| Productnaam: | LED schijnwerper |
| Spanning: | AC110-240V DC12V |
| Wattage: | 10W |
| Lichtrendement: | 90-110LM/W |
| Kleurtemperaturen: | 5500-6500K |
| LED-bron: | Epister |
| IP waarde: | IP65 |
| Ra: | >80 |
| Certificaten: | CE-ROHS |
| Garantie jaren: | 5 |
Meer details


Sollicitatie

Waarom voor ons kiezen
1. Uw vraag met betrekking tot onze producten of prijzen wordt binnen 24 uur beantwoord.
2. Goed opgeleid en ervaren personeel om al uw vragen in vloeiend Engels te beantwoorden.
3. OEM & ODM, elk van uw aangepaste verlichting kunnen wij u helpen bij het ontwerpen en in product brengen.
4. Verhuur wordt aangeboden voor uw unieke ontwerp en enkele van onze huidige modellen.
5. Bescherming van uw verkoopruimte, ontwerpideeën en al uw privégegevens.
6. Wij zijn een fabrieksfabricage led-binnenlampen, de beste productiecapaciteit, de beste kwaliteitscontrole, de beste service.
7. Inspectie door Bureau Veritas Certificeringsinspectie.
8.100 procent QC-inspectie vóór verzending.
2. Goed opgeleid en ervaren personeel om al uw vragen in vloeiend Engels te beantwoorden.
3. OEM & ODM, elk van uw aangepaste verlichting kunnen wij u helpen bij het ontwerpen en in product brengen.
4. Verhuur wordt aangeboden voor uw unieke ontwerp en enkele van onze huidige modellen.
5. Bescherming van uw verkoopruimte, ontwerpideeën en al uw privégegevens.
6. Wij zijn een fabrieksfabricage led-binnenlampen, de beste productiecapaciteit, de beste kwaliteitscontrole, de beste service.
7. Inspectie door Bureau Veritas Certificeringsinspectie.
8.100 procent QC-inspectie vóór verzending.
