Producteigenschappen:
1. Vervang nu uw verouderde verlichtingsarmaturen door deze krachtige, onderhoudsvrije 2x2 LED Flat Panel Lights om uw energieverbruik te besparen en te profiteren van de grotere helderheid die ze nog vele jaren zullen bieden.
2. Een stoffige omgeving zorgt er niet voor dat de verlaagde plafondlampen na verloop van tijd vervagen, omdat er geen opening in het armatuur zit en het IP40 stofdicht is. Aangezien de 2x2 troffer armatuur is voorzien van geïntegreerde LED's, is onderhoud niet nodig. Je hoeft de lamp niet de hele levensduur te vervangen.
3. CONTINU LICHT - Omdat deze LED-plafondlampen LED-geïntegreerd zijn, hebben ze geen buizen of extra gloeilampen nodig om 50,000 uur te functioneren. Dit betekent dat u er jarenlang niet aan hoeft te denken om ze te vervangen voor welke ruimte ze ook worden gebruikt.
ProductSpecifiek:
| Wattage | 36w/40w/45w/72w |
| Maat | 600*600, 300*1200, 600*1200mm |
| Spanning | 85-265V AC |
| GDT | 2700-6500K |
| Noodtijd | 90min / 180min |
| Omslag | Melkachtig / Helder |
| Baseren | G13 / Geïntegreerd |
| Materiaal | Aluminium plus PC |
| RA | RA80 |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik




