Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. ENERGIEBESPARINGEN TOT 75 procent - 2x2 ft. Met een hoge lichtopbrengst van 110 lm/w en een output van 4400 lm kunnen LED-flatpanellampen gemakkelijk 250 W TL-buizen vervangen.
2. 10 procent –100 procent DIMBAAR – Deze verlaagde LED-plafondlamp heeft dimdraden voor bevestiging aan een optionele 0–10V-dimmer. Soepele dimmogelijkheden van 10 procent tot 100 procent. Niets zoemt of flikkert.
ProductSpecifiek:
| Vermogen | 36w/40w/45w/72w |
| Maat | 600 * 600% 2C 300 * 1200% 2C 600 * 1200mm |
| Spanning | 85-265V AC |
| GDT | 2700-6500K |
| Noodtijd | 90min / 180min |
| Omslag | Melkachtig / Helder |
| Baseren | G13 / Geïntegreerd |
| Materiaal | Aluminium plus PC |
| RA | RA80 |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik



