
Productomschrijving
1. Super helder en energiebesparend.
2. Er zijn drie verschillende dimmodi beschikbaar voor deze schijnwerpers: witte highlights, wit weinig licht en rood en blauw knipperend noodsignaal. Het kan aan verschillende verlichtingseisen voldoen en sombere werkgebieden op bouwplaatsen verlichten.
3. Gebruik de meegeleverde USB-kabel om de werklamp snel op te laden.
| Productnaam: | nood led schijnwerper |
| Spanning: | 4.2V 350mAh |
| Wattage: | 15W |
| Kleurtemperaturen: | 6000K |
| IP waarde: | IP65 |
| Laadtijd | 10-11 uur |
| Certificaten: | CE-ROHS |
| Garantie jaren: | 5 |
Meer details



Onze LED-werklampen kunnen in graden worden versteld van 90 graden, 180 graden en 360 graden. Daarom kunt u het eenvoudig overal invoegen waar u maar wilt.
Met de standaard van deze draagbare LED-schijnwerper kunt u de lamp op de grond plaatsen of aan een haak hangen.
Warm Advies:
Gratis demontage leidt tot onnodige lichte schade.
Als u het licht aan laat terwijl u het niet gebruikt, gebruik dan de originele oplader en laad deze minimaal tien uur per dag op. Laat de werklamp niet langer dan 24 uur opladen. * Als het winkellicht wordt opgeladen, gebruik het dan niet. Kijk niet rechtstreeks in het licht. Ondanks dat ze waterdicht zijn, laat deze voertuiglampen niet gedurende langere tijd in de regen staan.
Sollicitatie

