Beschrijving
Aanvraag sturen
functie:
1. De White Color Corn Light biedt heldere en efficiënte verlichting voor elke ruimte.
2. Met zijn strakke en moderne design voegt dit product een stijlvolle toets toe aan elke kamer.
3. Deze energiebesparende maïslamp is een kosteneffectieve oplossing voor mensen die hun verlichting willen upgraden zonder dat dit hen teveel geld kost.
Specificatie:
| Stroom | 10W/30W/50W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Lichtrendement | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Ingangsspanning | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar, afhankelijk van de prijs |
| Lampvoet | E27 E40 B22 E39 |
| Led-chip | 2835 led-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| IE | IP20% 2c IP40 |
| Maat | 50 * 120 mm% 2c70 * 186 mm% 2c90 * 205 mm% 2c90 * 230 mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:

Creëer een warme en uitnodigende sfeer in uw huis of kantoor met de witte maïslamp.
Over ons:


