functie:
1. Energiebesparing Maïslamp, ook wel E27-maïslamp genoemd, is milieuvriendelijk en biedt grote voordelen voor zowel de consument als de omgeving. Het biedt een verlichtingsoplossing.
2. Het lage stroomverbruik en de hoge efficiëntie zorgen ervoor dat het mooie en langdurige verlichting biedt en tegelijkertijd het energieverbruik verlaagt, wat kosten bespaart.
3. Het is een handige oplossing voor elk huis of bedrijf vanwege het kleine formaat en de eenvoudige installatie.
Specificatie:
| Stroom | 10W/30W/50W/60W/80W |
| GDT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Lichtrendement | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Ingangsspanning | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar, afhankelijk van de prijs |
| Lampvoet | E27 E40 B22 E39 |
| Led-chip | 2835 led-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| IE | IP20% 2c IP40 |
| Maat | 50 * 120 mm% 2c70 * 186 mm% 2c90 * 205 mm% 2c90 * 230 mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Heeft een hogere lumenwaarde en kleurweergave.
Gebruik:

Breng heldere en efficiënte verlichting in uw huis, kantoor of buitenruimte met onze energiebesparende E27-maïslampen.
Over ons:


