Producteigenschappen:
Het efficiënte ontwerp van de 120W LED-maïslamp is nog een fantastisch kenmerk. Tot 80% van de energie in deze LED-lamp wordt omgezet in licht, wat efficiënter is dan standaard gloeilampen, die tot 90% van hun energie in de vorm van warmte verspillen. Dit verlaagt niet alleen de energiekosten, maar vermindert ook de kans op brand en houdt uw omgeving koeler tijdens de zomer.
De LED-maïslamp van 120 W is niet alleen zeer effectief en energiezuinig, maar gaat ook lang mee. Het heeft een duurzaam, robuust ontwerp dat regelmatig gebruik en blootstelling aan weersinvloeden kan verdragen. De stevige buitenkant beschermt de lamp tegen stof, vocht en andere omgevingsbedreigingen, en het geavanceerde thermische beheersysteem zorgt ervoor dat hij soepel blijft werken.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 120W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000-6000k |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 120 lm/w |
| Ingangsspanning (V) | {}V AC, {}V AC |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar |
| Lampvoet | E27, E40, B22 |
| IP-tarief | IP20% 2c IP40 |
| Maat | 50 * 120 mm% 2c65 * 186 mm% 2c90 * 205 mm% 2c90 * 230 mm% 2c90 * 270 mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:


Het is de perfecte optie voor een verscheidenheid aan omgevingen, waaronder buitenruimtes, winkels, professionele werkplekken en thuiskeukens en badkamers. Geniet van de voordelen van verhoogde helderheid, energie-efficiëntie en langdurige prestaties door deze te gebruiken ter vervanging van uw verouderde, inefficiënte spaarlampen of gloeilampen.
