
Producteigenschappen :
1. Het is verplaatsbaar en praktisch dankzij de bouwlamp met een Amerikaanse veiligheidsbevestiging. Het kan op de grond of op een tafel worden geplaatst, of het kan aan het dak worden gehangen.
2. Veelzijdig: het stalen veiligheidsklemsysteem van onze bouwlamp maakt een snelle en eenvoudige montage en demontage mogelijk. Het kan op de grond worden geplaatst om tijdelijke gebouwverlichting te bieden of worden opgehangen als efficiënte led-hanglampen.
3. Duurzaam en betrouwbaar: beschermende kooibehuizing van roestvrij staal van industriële kwaliteit, ontworpen om schokken, trillingen en ruw gebruik te absorberen, om de levensduur van de verlichting op de werklocatie te beschermen en te verlengen.
4. Betrouwbaar en gegarandeerd: we bieden een probleemloze garantie van 5- jaar en elk structureel licht dat slechts tijdelijk is, is UL-vermeld.
| Lumen | 8400LM |
| Ingangsvermogen | 60W |
| Lumeneffectiviteit | 140LM/W |
| Kleurtemperatuur | 5000K |
| Ingangsspanning | Wisselstroom100-277V 50/60 Hz |
| LED-type | 2835 LED-chip |
| LED AANTAL | 200 STUKS |
| PF | 0.96 |
| Certificering | UL |
| Werk temperatuur | -20 graden tot 45 graden |
Detailfoto's:








