
Producteigenschappen :
1.360 graden Omni-directionele verlichting.
2.Ultrahelder: 120lm/W.
3.6-10KV interne overspanningsbeveiliging.
4.Come met 10-voet 18AWG snoer en 120V stekker.
5.Ingebouwd stopcontact, kan één voor één worden gekoppeld.
6. Geschikt voor droge en vochtige locaties.
7. Draagbare haak, gemakkelijk mee te nemen en snel te installeren.
| Stroom | 60w |
| Overspanningsbeveiliging | 6KV |
| Kleur | Oranje plus Zilver |
| Bedrijfstemperatuur | -40- plus 45 graden |
| Lichtbron | SMD-LED |
| Lichtopbrengst | 130lm/W |
| Bedrijfstemp | -40 tot plus 45 graden |
| GDT | 2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW |
| CRI | 80 plus |
| Levensduur | 50,000 uur bij 25 graden |
| Spanning | 100V~240V,200-480V |
| Bestuurder | Interne voeding |
| Stralingshoek | 360 |
| Waterbestendig | IP65 |
| PF | >0.95 |
| Garantie | 5 jaar |
Detailfoto's:


Sollicitatie
Nieuwbouw of renovatie.
* Onderhouds- of opslagruimtes in commerciële of institutionele facilitering.
* Kortlopende onderhoudsprojecten.
* Magazijnen, fabrieken, beurshallen en werkplaatsen.
* Snelweg tolstations en benzinestations.

