Wanneer High Bay-verlichtingsarmaturen gebruiken

Aangezien er zelden een enkele verlichtingsoplossing is die voor alle situaties werkt, is het cruciaal om de kenmerken van uw omgeving zorgvuldig te evalueren voordat u een beslissing neemt. Wanneer u hoogbouwverlichtingsarmaturen moet gebruiken, is een van de meer verwarrende verlichtingsonderwerpen. De volgende informatie kan u helpen beslissen wanneer u hoogbouwverlichtingsarmaturen moet gebruiken, wat de navigatie zou kunnen vergemakkelijken.
Heb ik hoogbouwverlichting nodig?
De lengte van het plafond zelf bepaalt het algemene antwoord op deze vraag. Het plafond is echt het enige bepalende element voor hoogbouwarmaturen, omdat ze meestal hoger worden opgehangen of geïnstalleerd. Hoogbouwverlichtingsarmaturen zijn nodig voor elk plafond dat 20 voet of hoger vanaf de grond is. U loopt het gevaar dat de verlichtingsspreiding niet sterk of gefocust genoeg is om helemaal naar beneden voor voldoende verlichting te zorgen, waardoor een donkere indruk ontstaat dichter bij de vloer als u lage verlichtingsarmaturen of conventionele lampen gebruikt op een plek met zo'n hoog plafond. Als u hoge plafonds installeert in plafonds die ze niet nodig hebben, kan het gebied te veel lumen per vierkante meter hebben en een overweldigende helderheid.
Luchthavens met gemeenschappelijk hoogbouwgebruik
Hoogbouwverlichtingslampen zijn een veelvoorkomend armatuur op luchthavens omdat ze vaak hogere plafonds hebben, met name in secties zoals hangers of transportterminals. Een luchthaven is een locatie van 24-uur, daarom zijn hoogbouwarmaturen vooral 's nachts handig. Veel luchthavens kiezen er echter voor om zoveel mogelijk natuurlijk licht toe te voegen om energiekosten te besparen dan in het verleden.
Assemblagefabrieken en fabrieken
Omdat de meeste fabrieken en assemblagelijnen plafonds hebben die hoger zijn dan 20 voet, worden in deze omgevingen vaak hoogbouwarmaturen gebruikt. Hoge traveeën zijn een steunpilaar van dit soort locaties, ook al worden ze meestal gebruikt voor algemene verlichting voordat extra taakverlichting wordt toegevoegd aan het verlichtingsplan voor optimale zichtbaarheid wanneer dat nodig is.
Buitenruimten
Er zijn tal van toepassingen voor hoge baaien in buitenverlichting. Er zijn verschillende toepassingen voor hoogbouwverlichting om buitenruimtes naar behoefte te bedienen, van wandelpadverlichting in het winkelcentrum tot amfitheaterverlichting in het buurtpark.
150W tijdelijke led-hoogbouwverlichting
Producteigenschappen :
● Ingebouwd stopcontact, één voor één koppelbaar.
● Geschikt voor droge en vochtige locaties.
● Draagbare haak, gemakkelijk mee te nemen en snel te installeren.
Specificatie:
| Nominaal Watt | 150W |
| Ingangsspanning | 100-277VAC/50-60Hz |
| Lichtstroom | 19500lm |
| Vervanging | 400 Watt MH/HPS |
| Certificaat | CE ROHS; ETL DLC in behandeling |
| Bestuurder | Interne voeding |
| Stralingshoek | 360 graden |
| Lichtbron/aantal | SMD2835-led |
| Kleurweergave-index (CRI) | Ra > 80 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 graden ~ 45 graden |
| Lampvoet | Haak installeren |
| LED lichtopbrengst | >150lm/w |
| Kleurtemperatuur | 5000K koel wit / 5700K CW |
| Levensduur LED-zender | 50,000 uur bij 25 graden |
| De dimensies | ¢150 * 375 mm |
| IK P | 65 |
| Garantie | 3/5 jaar |

