functie:
- De Fowlhouse Light zorgt voor een heldere en betrouwbare verlichting van uw kippenhok, zodat uw gevederde vrienden blij en gezond blijven.
- Dankzij de duurzame constructie en de lang meegaande LED-lampen is de Fowlhouse Light een kosteneffectieve en energiezuinige verlichtingsoplossing.
- Door uw kippen precies de juiste hoeveelheid licht te geven, kan de Fowlhouse Light hun slaappatroon reguleren en het leggen van eieren bevorderen.
Specificatie:
| Stroom | 9W 18W 23W |
| Maat | 60CM 120CM 150CM |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Lichtrendement (LM/W) | 140LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | IP67 |
| Materiaal | Aluminium behuizing + PC-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V wisselstroom |
| Dimbaar | Triac dimbaar en 0-10V dimbaar |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Garantie | 5 jaar |
| Led-chip | Epistar-nummer 2835 |
| Functie | flikkervrij |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:

Fowlhouse Light zorgt voor de perfecte lichtomstandigheden in uw kippenhok, waardoor uw vogels gezond en gelukkig blijven.
Over ons:


Verpakking en levering:

Veelgestelde vragen:
1. Hoe zit het met de doorlooptijd?
A: Het duurt 3-5 dagen voordat het monster is verzameld.
