verlichting voor vleeskuikenouderdieren

Producteigenschappen:
1, Dimbaar: Triac, Dali en 0-10V dimbaar zijn beschikbaar.
2, met kabel voor serieschakeling en optimale lichtverdeling.
3, Long Lifetime: Highly efficient LED with a lifetime of >50,000 uur.
4, Waterdicht IP67 Speciaal pc-materiaal met sterke veerfunctie om sterk te passen vanuit een volledige pc-buis die bestand is tegen water dat naar binnen gaat Vochtbestendig.
5, Weerstand tegen ammoniakcorrosie.
6, Flikkervrij: het is een flikkervrije LED-verlichting voor vleeskuikens.
ProductSpecificatie:
| Lengte | 600 mm (2 voet), 1200 mm (4 voet), 1500 mm (5 voet) |
| watt | 10W 18W 25W |
| CRI | >90 |
| Lumen efficiëntie | 140lm/b160lm/w |
| Kleurtemperatuur | 3000k, 4000k, 5000k 6000k |
| IP-klasse | IP65 waterdicht |
| Werktemperatuur | -20-55 diploma |
| Geen flikkering | Flikkervrij |
| dimbaar | 0-10V dimbaar of Triac dimbaar |
Meer detail:



Gebruik:


Verpakking en Levering:

FAQ:
1. Bent u een fabriek of een handelsonderneming?
Wij zijn een fabriek en ook een handelsonderneming die tot de Benwei Group behoort. We kunnen onze klanten een one-stop-service bieden. En u kunt de beste prijs en concurrerende prijs krijgen.
2. Accepteert u inspecties bij het laden van containers?
A: U bent van harte welkom om een inspecteur te sturen, niet alleen voor het laden van de container, maar op elk moment tijdens de productietijd.
3. Hoeveel jaar van de verlichting voor vleeskuikenouderdieren?
We geven 5 jaar garantie op onze verlichting in pluimveestallen.
4. Welke kleurtemperatuur is beschikbaar voor de verlichting voor vleeskuikenouderdieren?
3000-6500k zijn allemaal beschikbaar. 3000-3500k warm wit, 4000-4500k natuurwit, 6000-6500k koel wit.
