Producteigenschappen:
1. Energiezuinig: Van alle soorten kweeklampen zijn led-kweeklampen het meest energiezuinig. Het is een geweldige optie voor grote tuinen die extra groeilampen nodig hebben. LED-lampen verbruiken helemaal geen stroom, daarom bespaart u veel geld op energie. Omdat de lampen niet vaak vervangen hoeven te worden, ben je bovendien minder kwijt aan onderhoud.
2. Lage hitte: Zoals u weet, kan overmatige hitte de dood van de plant veroorzaken. Dit geldt met name voor terraria en kassen. Grote tuinen hebben vaak koelapparatuur geïnstalleerd om de temperatuur te beheersen. Ondanks hun vermogen om briljant tot intens licht te genereren, geven LED-kweeklampen geen warmte af. Het verandert de temperatuur binnenin niet en laat planten niet verwelken. LED's zijn volkomen veilig voor gewassen die bepaalde temperaturen nodig hebben.
ProductSpecifiek:
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K-6000K |
| Materiaal lamphuis | Aluminium |
| Stroom | 100W/50W |
| LED-Aantal | 150 STUKS SMD2835 |
| Spectrum | Volledig spectrum: 100 rood plus 35 blauw plus 10 wit plus 5 IR |
| Ingangsspanning | 85-265V |
| Bearn-hoek | 120 |
| Levensduur | 50000H |
| Baseren | E26/E27/B22 |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik



