Beschrijving
Aanvraag sturen

Functies
1. 180 graden verlichting groothoekontwerp
2. Voor allerlei bloemplanten en allerlei soorten groenten: zoals tomaten, chiliRose ect. Zoals kruiden en bladgroenten, sla ect.
3. Stofdicht en waterdicht. Gebruik binnen en buiten. Veiliger
4. Efficiënte warmteafvoer
5. Oxidatieweerstand
6. Corrosieweerstand
7. Veilig en duurzaam
Specificatie
| ITEM NR | UFO-150WG |
| Stroom | 150W |
| Ingangsspanning | AC% 7b% 7b0% 7d% 7dV |
| Kleur | 380-840nm |
| Bikken | SMD2835-180st |
| Krachtfactor | PF Groter dan of gelijk aan 0.9 |
| Netto gewicht | 1,4 kg |
| Bruto gewicht | 1,5 kg |
| Product grootte | % CE% A6280 * 76mm |
| Afmeting binnendoos | 308 * 295 * 110 mm |
| Doos grootte | 630 * 455 * 610 mm |
| Aantal/ctn | 16 stuks/doos |
Meer detail


