Producteigenschappen:
1. Groeilampen met een volledig spectrum kunnen de fotosynthese, kieming, groei, bloei en vruchtvorming van planten bevorderen.
2. Automatische in-/uitschakeltimerfunctie
3. 10 dimbare modi en 3 schakelmodi
ProductSpecificatie:
| Stroom | 18W |
| Maat | 120cm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Volledig spectrum |
| Lichtrendement (LM/W) | 160LM/W |
| Ingangsspanning (V) | Triac dimbaar 220V AC of 110V AC, 0-10V Dimbaar AC85-265V |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Garantie | 5 jaar |
| Functie | Voor het kweken van planten |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:


Voor binnentuinieren zijn rode en blauwe kweeklampen de perfecte keuze. Ze doen wonderen voor het kweken van verschillende planten, waaronder bloemen, kruiden, fruit en groenten. Rode en blauwe kweeklampen zijn wijdverbreid favoriet bij binnentuinieren vanwege hun hoge effectiviteit en energie-efficiëntie.
Verpakking en levering:

