Functie:
1. Hoge efficiëntie: gebruik van hoogwaardige LED-chips- voor een optimaal spectrum, hoge efficiëntie en energiebesparing.
2. Veilig en betrouwbaar: het voldoet aan de internationale veiligheidscertificering, is niet-giftig, onschadelijk en vrij van straling, waardoor het veiliger en betrouwbaarder in gebruik is.
3. Simuleer het natuurlijke spectrum: simuleer het natuurlijke spectrum, zorg voor rood licht, blauw licht en andere golflengtebanden die nodig zijn voor plantengroei en bevorder de gezonde groei van planten.
4. Pas de lichtintensiteit aan: De lichtintensiteit kan worden aangepast aan de groeibehoeften van verschillende planten.
Specificatie:
| Stroom | 5W/6W/9W/10W/30W/33W/36W/40W |
| Maat | 30CM 60CM 120CM 150CM |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Volledig spectrum |
| CRI | >80 |
| Lichtopbrengst | 140 lm/w 160 lm/w |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | IP65 |
|
Levensduur
|
50000
|
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Het is zeer efficiënt en produceert meer licht per watt dan de meeste andere verlichtingssystemen
gebruik:



Plantenverlichting LED is bovendien zeer veelzijdig en kan worden gebruikt voor een grote verscheidenheid aan planten, waaronder groenten, bloemen en kruiden.
Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
Verpakking & Levering:

Veelgestelde vragen:
1.Kan ik monsters van LED-verlichting bestellen?
A: Ja, we zijn blij met het bestellen van monsters om de kwaliteit te testen en te controleren.
2. Hoe zit het met de doorlooptijd?
A: Monster duurt 3-5 dagen, massaproductie duurt 1-2 weken, afhankelijk van de bestelhoeveelheid.
3. Heeft u een MOQ-limiet voor het bestellen van LED-verlichting?
A: De minimale bestelhoeveelheid is laag en 2 stuks voor monsterinspectie is beschikbaar.
