Functie:
1. Vergeleken met standaard kweeklampen is de LED Veg Grow Light energiezuinig-en kan hij tot 50% elektriciteit besparen.
2. Het volledige-spectrumlicht dat het levert, moedigt planten aan zich op een gezonde manier te ontwikkelen, wat leidt tot grotere opbrengsten en oogsten van betere kwaliteit.
3. Vanwege de langere levensduur en duurzaamheid is het een kosteneffectieve investering voor elk indoor landbouw- of tuinbouwproject.
Specificatie:
| Stroom | 5W/6W/9W/10W/30W/33W |
| Maat | 30 CM |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
| PF | > 0.90 |
| CCT | Volledig spectrum |
| CRI | >80 |
| Lichtopbrengst | 140 lm/W 160 lm/W |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | 1IP65 |
|
Levensduur
|
50000
|
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



gebruik:



Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
Verpakking & Levering:

