Beschrijving
Aanvraag sturen
Functie:
1. Fotosynthetische groei Licht kan de plantengroei en opbrengst aanzienlijk verbeteren door optimale golflengten voor fotosynthese te bieden.
2. Het is zeer energiezuinig en kan tot 50% besparen op elektriciteitskosten in vergelijking met traditionele kweeklampen.
3. Het aanpasbare spectrale ontwerp maakt aanpassing aan specifieke planttypen en groeifasen mogelijk, waardoor hun potentieel voor groei en gezondheid wordt gemaximaliseerd.
Specificatie:
| Stroom | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Maat | 30CM |
| Ingangsspanning | Wisselstroom85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Volledig spectrum |
| CRI | >80 |
| Lichtopbrengst | 140 lm/w 160 lm/w |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | 1IP65 |
|
Levensduur
|
50000
|
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



gebruik:



Over ons:


Verpakking & Levering:

