Producteigenschappen:
1. Full-spectrum (380-780nm) zonneschijnvervanging, 5000k wit en 660nm rood licht worden allemaal geleverd door LED-plantlampen. Het meest recente ontwerp van dit drie-in-één lichtspectrum stimuleert de ontwikkeling van planten in alle stadia - van ontkieming via vegetatieve groei tot bloei en vruchtvorming.
2. De 2000 lumen zacht wit licht (4000K) geproduceerd door deze LED kweeklampen is vergelijkbaar met de helderheid van een 140W standaard kweeklamp.
ProductSpecifiek:
| Vermogen | 10W 18W 22W 36W |
| Spanning | 85-265V AC |
| Maat | 60cm% 2f90cm% 2f120cm% 2f150cm |
| garantie | 5 jaar |
| CRI | >85Ra |
| IP waarde | IP65 waterdicht |
| Stralingshoek | 140 graden |
| Materiaal | aluminium profiel |
| Lichtbron | SMD2835 |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Gebruik


