Beschrijving
Aanvraag sturen

Functies
1. Waterdicht IP67-ontwerp voor buiten
2. Gemakkelijk om te gaan met de buitenomgeving
3. Brede hoeken groot gebied
4. In meerdere hoeken verstelbaar
Specificatie
| ITEM | LED-groeischijnwerper |
| WATTAGE | 100W |
| KLEUR | Volledig spectrum |
| SPANNING | AC 110V / 220-240V |
| LUMEN | >90lm/w |
| KLAS | IP65 |
| MAAT | 375*240*50MM |
| INDUCTIE HOEK | 120 hoek |
| RA | >80 |
| LED | LED COB |
Meer detail



Sollicitatie

