
Producteigenschappen:
1. SNELLER OPLADEN ZONNE-STRAATLAMP: Zonne-straatverlichting 100w maakt gebruik van MPPT-technologie, die een 50 procent -70 procent betere energieconversie-efficiëntie heeft. Als gevolg hiervan zullen uw zonnelampen sneller opladen, helderder schijnen en langer werken.
2. De buitenstraatlantaarn op zonne-energie 100W is waterdicht en gemaakt van ABS-materiaal, zodat het bestand is tegen wind en regen. Straatlantaarn op zonne-energie 100w kan goed functioneren in sneeuw, regen en harde wind en kan niet worden beïnvloed door verschillende omgevingsfactoren.
3. GEMAKKELIJK TE INSTALLEREN ZONNELAMP: Onze straatlantaarn op zonne-energie 100w bevat alle installatiehardware die nodig is om op een muur, paal, boom, balkon of andere buitenstructuur te monteren. Het kan worden gebruikt in een huis, tuin, garage, tuin, winkelruimte, openbare parkeerplaats, straat, pad en andere locaties zonder dat er bedrading nodig is.
ProductSpecifiek:
| TYPE | 100W straatverlichting op zonne-energie |
| LUMEN | 10,000LM |
| ZONNEPANEEL | 75W |
| CAPACITEIT | 14.8V 461.76WH 2.6AH/STUKS |
| LAAD TEMPERATUUR | 32 graden - 113 graden F |
| LAADTIJD | 8.4H |
| LED | 3030 / 288st |
| KLEURTEMPERATUUR | 4000K |
| EFFICIËNTIE | 190lm/W |
| IK P | IP65 |
Gedetailleerde afbeeldingen:


Hoe in te stellen:
1. Markeer de locaties van de vier openingen van de beugel.
2. Gebruik elektrisch gereedschap om de vier gaten te boren.
Voeg de expansiebevestigingen toe aan de gaten in stap drie.
4. Gebruik de bevestigingsmiddelen om de beugel vast te zetten.
5. Monteer de lamp op het frame.
Gebruik:

FAQ:
1. Kan ik een voorbeeldbestelling krijgen voor led-verlichting? Hoe monsters bestellen?
Ja, we verwelkomen een voorbeeldbestelling om de kwaliteit te testen en te controleren. Gemengde monsters zijn acceptabel.
2. Hoe zit het met de doorlooptijd?
Monster heeft 1-5 dagen nodig, massaproductietijd heeft 1-2 weken nodig voor een bestelhoeveelheid van meer dan 8000 stuks.
3. Hoe verder te gaan met een bestelling voor led-verlichting?
Laat ons eerst uw vereisten of toepassing weten. Ten tweede citeren we op basis van uw vereisten of onze suggesties. Ten derde bevestigt de klant de monsters en plaatst hij een aanbetaling voor formele bestellingen. Ten vierde regelen we de productie.
4. Hoe om te gaan met de defecten?
Ten eerste worden onze producten geproduceerd volgens een strikt kwaliteitscontrolesysteem en is het percentage defecten minder dan 0,2 procent. Ten tweede sturen we tijdens de garantieperiode nieuwe lampen met een nieuwe bestelling voor een kleine hoeveelheid. Voor defecte batchproducten zullen we ze repareren en opnieuw naar u verzenden of we kunnen de oplossing bespreken, inclusief opnieuw bellen op basis van de werkelijke situatie.
