Producteigenschappen:
1. Ingebouwde foto-elektrische sensor, automatisch aan/uit. Een lange verlichtingsduur wordt verzekerd door de ingebouwde intelligente besturingschip van de 1000mAh aluminium-ijzerfosfaatbatterij met grote capaciteit, die het werkvermogen automatisch aanpast wanneer de capaciteit van de batterij over een periode van 6 tot 8 uur verandert.
2. Een afstandsbediening met afzonderlijke handmatige AAN- en UIT-, dim- en timermogelijkheden. Automatisch aan bij schemering. Volledige helderheid, half helder, tien tot honderd dimmen en geplande afstandsbediening (3, 5 of 8 uur) maken het gebruik gemakkelijker en sneller.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Ingangsspanning | AC85-265 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| PF | PF>0.90 |
| Geschatte levensduur | 50000h |
| GDT | 3000K-6500K |
| Materiaal | Aluminium |
| Lichtgevend | 150m/W |
| Werktemperatuur | -30-50 graad |
| IP waarde | IP67 |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:


