
Producteigenschappen:
1. Slimme schakeling: zekerheid bij het opladen.
2. Hoog vermogen en snel opladen.
3. Afstandsbediening.
4. Waterdicht buiten: IP65 is geschikt voor alle weersomstandigheden.
5. Ingebouwde lithiumbatterij en sterke stroomcel: lange levensduur en stabiele uitgangsspanning.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 100W |
| Lichtstroom | 10000LM |
| Polykristallijn | 6V |
| zonnepaneel | 25W |
| Lithium batterij | 3.2V 25000mA |
| Oplaadtijd | 5-7H |
| Verlichting Tijd | 10-12H |
| Grootte zonnepaneel (MM) | 530*350*17 |
| Verlichting gebied | 100m2 |
| Installatie hoogte | 5M-7M |
| Installatie afstand | 18M-24M |
| Lichte efficiëntie | 120LM/W |
| Lichtbron | SMD5730 |
| Materiaal | Hoogwaardige gegoten aluminiumlegering |
| Lichte afbraaksnelheid | 25000h Minder dan of gelijk aan 20 procent |
| Kleurweergave-index | Ra Groter dan of gelijk aan 80 |
| Krachtfactor | PF Groter dan of gelijk aan 0.9 |
| Geschatte levensduur | Groter dan of gelijk aan 50000 uur |
| Kleurtemperatuur | 2800-6500K |
| Werktemperatuur | - 20 ~ plus 5 5 graad C |
| Ingangsspanning | DC3.2v/6.4v |
| Stralingshoek | 120 graden |
| IP-code | IP 65 water- en stofdicht |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Certificaat | CE, RoHS |
| Sollicitatie | tuin, binnenplaats, weg, parkeerplaats, buiten, etc. |
| Beschikbare kleur | Zilverachtig/aangepast |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:


verpakking:

FAQ:
1. Wat voor soort garantie bieden jullie?
afhankelijk van de versies die u selecteert, een garantie van 2 tot 5-jaar.
2. Welke oplossingen zijn er voor defecte straatlantaarns op zonne-energie met bewegingssensoren?
Alle goederen hebben gegarandeerd een faalpercentage van 0,1 procent, maar u moet ons eerst foto's of opnames sturen voordat we gratis vervangende artikelen kunnen sturen bij uw volgende aankoop als er defecte artikelen zijn.
3. Welke twee soorten straatlantaarns op zonne-energie met bewegingssensoren zijn er?
Straatverlichting op zonne-energie maakt meestal gebruik van monokristallijne of polykristallijne zonnepanelen.
4. Werkt verlichting op zonne-energie op de straatlantaarn op zonne-energie met een bewegingssensor?
De meeste zonnepanelen werken automatisch door extern licht te detecteren met behulp van een lichtbron. Zonnelampen zijn ontworpen om de hele nacht door te werken. Als de zon een paar dagen niet schijnt, kunnen vele meer dan één nacht verlicht blijven.

