Producteigenschappen:
1. De batterij kan vijf tot zeven jaar meegaan voordat hij moet worden vervangen en is ontworpen om zeer hoge of lage temperaturen te verdragen.
2. Een ander voordeel is het vermogen van LED-straatverlichting op zonne-energie om 's avonds automatisch aan te gaan en 's morgens vroeg weer uit te gaan, zonder dat er menselijke interactie nodig is.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 60W, 70W, 80W,90W, 100W, 110W, 120W, 130W, 150W |
| Doeltreffendheid | {}lm/W |
| Ingangsspanning | 100-240/277 V AC, 50 / 60 Hz |
| Vermogensfactor | >0.95 |
| IP-classificatie | IP66 |
| IK-beoordeling | IK10 zei: |
| GDT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 graad tot + 50 graad |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:


Straatverlichting, parkeerplaatsverlichting, routeverlichting en veiligheidsverlichting zijn slechts enkele van de vele toepassingen voor LED-straatverlichting op zonne-energie. Ze zijn perfect voor plaatsen waar het leggen van elektrische draden moeilijk zou zijn of voor geïsoleerde locaties zonder toegang tot energie.
