Producteigenschappen:
1. Geschikt voor sombere gebieden zoals terrassen, schuren, binnenplaatsen, onverlichte wegen, daken, looppaden, garages, achtertuinen, boerderijen en landelijke wegen.
2. De buitenlampen op zonne-energie zijn gemaakt van stevig ABS-materiaal en zijn bestand tegen alle soorten slecht weer. Het kan zelfs tijdens onweer werken dankzij de IP66 waterdichte certificering. Het heeft een uitzonderlijke warmteafvoer, duurzaamheid en verlichtingsprestaties dankzij het gegoten aluminium frame en zeer efficiënte zonnepanelen. Het bedrijfsbereik is -50 graden F tot 140 graden F.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Ingangsspanning | DC6V -48V |
| Lichtbron | SMD3030 |
| PF | PF>0.96 |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Geschatte levensduur | 50000h |
| GDT | 3000K-6500K |
| Werktemperatuur | -20~ plus 60 graden |
| IP waarde | Ip66 |
| Garantie | 3 jaar |
| Sollicitatie | Snelweg, binnenplaats, weg, buiten, etc. |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:


