Producteigenschappen:
ProductSpecificatie:
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 140 LM/W |
| Stroom | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Waterdicht | IP66 Waterdicht |
| LED-chip | 2835 LED, Epistar, Bridgelux,Samsung |
| Materiaal | Aluminium + PC-lens |
| Batterij | Lithiumbatterij 12V |
| Oplaadtijd | 7 uur |
| Ontlading tijd | Spaarmodel: 3-5 regenachtige dagen |
| Werkmodus | PIR-sensor |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:


LED-straatverlichting op zonne-energie biedt dankzij hun uiteenlopende toepassingen een veelzijdige verlichtingsoplossing die geschikt is voor verschillende buitenomgevingen. Deze kunnen worden gebruikt om heldere, betrouwbare verlichting te leveren die de veiligheid en zichtbaarheid in parken, parkeerterreinen, wegen, snelwegen, voetpaden en diverse openbare ruimtes verbetert. Naast het bieden van praktische verlichtingsoplossingen kunnen LED-straatverlichting op zonne-energie ook een decoratief doel dienen, waardoor buitenruimtes een stijlvolle en moderne esthetiek krijgen.
