Producteigenschappen:
1. Dit product is voorzien van hoogwaardige LED-chips en zorgt voor energie-efficiëntie en levert tegelijkertijd schitterende verlichting.
2. Dit zonnepaneel beschikt over een indrukwekkende efficiëntie en zet zonne-energie met opmerkelijke effectiviteit om in elektrische energie.
3. Dit apparaat is voorzien van een ingebouwde batterij die energie efficiënt opslaat, waardoor een betrouwbare stroombron voor nachtelijke verlichting wordt gegarandeerd.
4. De controller garandeert dat het systeem soepel werkt terwijl het laad- en ontlaadproces van de batterij wordt beheerd.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 60W, 70W, 80W,90W, 100W, 110W, 120W, 130W, 150W |
| Doeltreffendheid | 130-160lm/W |
| Ingangsspanning | 100-240/277 V AC, 50 / 60 Hz |
| Vermogensfactor | >0.95 |
| Overspanningsbeveiliging | 10KV (standaard) / 20KV (beschikbaar op aanvraag) |
| IP-classificatie | IP66 |
| IK-beoordeling | IK10 zei: |
| GDT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 graad tot + 50 graad |
| Stralingshoek | Type II, gemiddeld; |
| Montage optie | Zij-ingang of verticale paalmontage (met extra adapter) |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:


- Straatverlichting: dit product is vakkundig vervaardigd voor straatverlichting en levert heldere en consistente verlichting op wegen.
- Verlicht parkeerterreinen: verbeter de veiligheid en beveiliging met effectieve verlichtingsoplossingen op parkeerterreinen.
- Padverlichting: Verlicht uw looppaden en paden en zorg voor een veilige navigatie voor voetgangers.
- Verlicht uw tuin: Dit product transformeert uw buitenruimte in een prachtig verlichte oase.
