Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. De schemer-tot-dageraad fotocelsensor in de led-straatverlichting zorgt ervoor dat deze automatisch in- en uitschakelt bij het vallen van de avond en de ochtend. Wanneer het deksel wordt opgetild, wordt de fotocel geactiveerd.
2. Om een grotere warmteafvoer en een lange levensduur van 50,000 uur te bereiken, zijn LED-schoenendoos-paallampen gemaakt van een gegoten aluminiumlegering. De commerciële led-terreinverlichting voor buiten is nu waterdicht tot IP65 en bevat een 6K hoogspanningsbeveiligingssysteem, waardoor veilig gebruik buitenshuis mogelijk is.
ProductSpecifiek:
| Materiaal | Aluminium profiel |
| Zonnepaneel | 18V 40W (monokristallijne siliciumcel) |
| Accu | Lithium batterij 12V 18Ah |
| Installeer hoogte | 5-6M |
| Lumen | 2400LM |
| Oplaadtijd | 6 uur |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Stijl | Zonne-straatverlichting buiten |
| Specifieke toepassingen | Alleen gebruik buitenshuis |
| IP-klasse | IP 65 Waterdicht |
| GDT | 6500K |
| Stroom | 40W/60W/80W/100W/200W/300W |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:



