Producteigenschappen:
1. Lichtefficiëntie: De lamp kan meer licht produceren terwijl hij minder energie verbruikt, omdat hij de hele dag zonne-energie monitort en absorbeert.
2. Kosteneffectiviteit: Smart Tracking-straatverlichting op zonne-energie kan de elektriciteitskosten drastisch verlagen, aangezien zonne-energie als belangrijkste energiebron fungeert.
3. Milieuvriendelijk: Zonne-energie is de beste optie voor mensen en organisaties die om het milieu geven, omdat het de vervuiling en de uitstoot van broeikasgassen vermindert.
ProductSpecificatie:
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 140 LM/W |
| Stroom | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Waterbestendig | IP66 Waterdicht |
| LED-chip | 2835 LED, Epistar, Bridgelux,Samsung |
| Materiaal | Aluminium + PC-lens |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Zonnepaneel | Monokristallijne siliciumcel |
| Accu | Lithiumbatterij 12V |
| PF | 0.9 |
| Garantie | 3 jaar |
| Oplaadtijd | 7 uur |
| Ontlading tijd | Besparingsmodel: 3-5 regenachtige dagen |
| Werkmodus | PIR-sensor |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Astute Monitoring Solar Street Light bespaart energie om de batterijen 's nachts te laten werken door zonnepanelen te gebruiken om ze overdag op te laden. Dankzij geavanceerde algoritmen kan de lamp de beweging van de zon detecteren en volgen, waardoor hij zoveel mogelijk zonne-energie kan absorberen.
Gebruik:


Parkeerplaatsen, straten, parken en campussen zijn de perfecte plekken voor Smart Tracking Solar Street Lights. Ze zijn een wenselijke keuze voor zowel bedrijven als gemeenten vanwege hun langere levensduur, minimale milieueffecten en uitstekende energie-efficiëntie.
