Beschrijving
Aanvraag sturen
ProductSpecificatie:
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lichtrendement van de lamp (lm/w) | 140LM/W |
| Stroom | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Waterdicht | IP66 waterdicht |
| LED-chip | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materiaal | Aluminiumlegering + PC-lens |
| Zonnepaneel | Monokristallijne siliciumcel |
| Batterij | Lithiumbatterij 12V |
| PF | 0.9 |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:


