Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. Automatische nachtverlichting en opladen overdag zijn kenmerken van buitenverlichting op zonne-energie. Dankzij de hoogrendementspanelen op zonne-energie zijn er geen energiekosten.
2. Over de ontoereikende helderheid van onze zonneschijnwerpers buiten. Omdat onze schijnwerpers op zonne-energie worden aangedreven door zonne-energie, wordt hun helderheid en duur beïnvloed als ze niet genoeg zonlicht krijgen. Plaats onze solar floodlights daarom buiten waar ze direct zonne-energie kunnen opnemen en waar geen beschutting is.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Ingangsspanning | DC6V -48V |
| Lichtbron | SMD3030 |
| PF | PF>0.96 |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Geschatte levensduur | 50000h |
| GDT | 3000K-6500K |
| Werktemperatuur | -20~ plus 60 graden |
| IP waarde | IP66 |
| Garantie | 3 jaar |
| Sollicitatie | Snelweg, binnenplaats, weg, buiten, etc. |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:



